Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Krysia Czubówna Vs. Bilans


Krysia Czubówna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sram na to że jesteś świeży, tempo zarzucam ostre

Wystarczy że coś powiesz ja od razu mam ripostę

Dla mnie składać wersy, Proste, ty się masz przede mną kłaniać

Nie znasz alfabetu "dałnie" a chcesz pisać teksty- cwaniak

Ja rap napierdalam, ty mi wyskakujesz z syfem

Sprowadzisz na mnie piekło? Wiesz na drugie mam lucyfer

Czuje niedostatek liter, I wiem wygram to na pewno

Chociaż ty za wygraną sprzedał byś się na allegro

Pogadaj z wikipedią, nie wiesz kto to bilans? skandal

Rozstrzelałem cie jak żyda, toniesz jak stara łajba

Słuchaj mnie panie wariat każdy się z ciebie śmieje

Gadają że jebiesz chujem... może kiedyś wywietrzejesz.

Nie pytaj co się dzieje, Lepiej znikaj stąd czym prędzej

Kolekcjonuje ścierwo ty jesteś następny w kolejce

I nie Licz na nic więcej, tylko kaliber na skroni

To twoje ostatnie chwile tak giną farmazony

 

Tekstem wjeżdżasz na kolegów, chociaż walkę masz z bilansem

Nie wygrał byś ze mną typie nawet jak bym dał ci szanse

Wbijasz tu i kłamiesz, Topie w kiblu twoje gówno

Ładujesz kapiszony i chcesz strzelać do mnie? Pudło

 

Rap to jest moje źródło, Nawijką potne cię jak nożem, popatrz

Stracisz sens życia chłopak czeka cię liryczny nokaut

Ukrzyżuje cię na blokach, pozbawiając błazna serca

I pokaże innym leszczom w rapie nie ma dla was miejsca!

Pomocnik
Opublikowano

Czy nie wydaje wam się to dziwne , że obaj są nowi i mają 0 postów ? I skąd taka Krysia wiedziała o istnieniu randoma o 0postach?. Myślę , że multiacc lub dwaj kumple.

sygnary.jpg
Opublikowano

Ja pierdole jaki ty jesteś pierdolnięty to brakuje słów... posiedź trochę na forum to zobaczysz "jak to działa" a później komentuj ;]

Opublikowano

Czy nie wydaje wam się to dziwne , że obaj są nowi i mają 0 postów ? I skąd taka Krysia wiedziała o istnieniu randoma o 0postach?. Myślę , że multiacc lub dwaj kumple.

 

1. Bilans jest na tym forum dłuższy czas.

2. Posty w tym dziale nie są naliczane, a userzy którzy się dissują "przeważnie siedzą tylko w tym podforum.

3. Jak już to Krysia "wiedział". Spójrz w dane i na sposób pisowni :)

1377531174-U173186.png

Opublikowano
Czy nie wydaje wam się to dziwne , że obaj są nowi i mają 0 postów ? I skąd taka Krysia wiedziała o istnieniu randoma o 0postach?. Myślę , że multiacc lub dwaj kumple.

 

Krysia może nie wiedziała o Bilansie, tylko on przyjął pojedynek. Tutaj oddam głos

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...